banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
 Miller holding_logo_jpeg
2018 Türkiye Gençler Şampiyonu FM Deniz Özen
img 72372018 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonu FM Deniz Özen oldu. Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Miller Holding sponsorluğunda Çanakkale'de düzenlenen Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası, Türkiye'nin dört bir yanından gelen gençlerin nefes kesen mücadelesine sahne oldu.
Kıran kırana geçen yarışın 7 turu sonunda şampiyonu belirlemek için dört eş puanlı sporcu arasında (Emir Gülbeyaz-Tibet Kağan Özgür / Emir Gülbeyaz-FM Deniz Özen) eşitlik bozma maçları yapıldı. Eşitlik bozma maçları sonunda Emir Gülbeyaz ile oynadığı altın puan maçını kazanan FM Deniz Özen şampiyonluk ipini göğüslemiş oldu. 
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Dardanos Uygulama Oteli Spor Salonu'nda, 02-07 Temmuz 2018 tarihleri arasında 7 tur oynanan şampiyona'da Emir Gülbeyaz gümüş madalya kazanırken, bronz madalyanın sahibi ise Emirhan Tarlabaşı oldu.
Devamını oku...
 
Şampiyonu Tie-Break Maçları Belirleyecek
 Çanakkale Üniversitesi Dardanos Yerleşkesi'nde düzenlenen 2018 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası'nda Biirinciyi belirleyecek olan Tie-Break maçları 16:00'da başlayacak.
 
Gençler'de Yarış Başladı
7fee3909-e8bb-4b68-b5a1-b0f86274ece0Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Miller Holding sponsorluğunda düzenlenen 2018 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası, 2 Temmuz Pazartesi günü ÇOMÜ Dardanos Uygulama Oteli'nde başladı. 22 ilden 120 sporcunun 7 tur boyunca şampiyonluk için yarışacağı turnuvada 8 unvanlı sporcu bulunuyor. 

Turnuvanın açılış törenine; TSF Başkanı Gülkız Tulay, Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Mildon, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Çanakkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Hüseyin Özden Yurdakul, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Sedat Bektaş, TSF Çanakkale İl Temsilcisi Yasemin Kaçar, Turnuva Başhakemi Rafet Gülmez ve Gözlemcisi İsmail Çalışkan, Organizasyon Koordinatörü Erkan Sadi Uysal, sporcular, antrenörler, veliler ve çok sayıda davetli katıldı.
Genç ustaların şampiyonluk yarışı protokol üyelerinin sembolik açılış hamlelerinin ardından başladı.
 
 
 
 
 
 
 
Önemli Duyuru
maskot duyuru2018 Türkiye Gençler Şampiyonası final sıralamasına göre en iyi 5 sporcu ve en iyi 3 kadın sporcu 2018 Dünya Gençler Şampiyonası'na Federasyonumuz olanakları ile katılabileceklerdir.
 
Duyuru
maskot duyuru2018 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası son kayıt tarihi 28.06.2018 Saat 17:00'a kadar uzatılmıştır.
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 2
Turkish Chess Federation © 2016